Free delivery from 50,00 zł
Save to shopping list
Create a new shopping list
FSN Nutrafine Alpha-GPC 98% 300mg 100 kaps.

FSN Nutrafine Alpha-GPC 98% 300mg 100 kaps.

89,00 zł
/ szt. gross
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
Free delivery to parcel machinesMore information
Smile - deliveries from online stores when ordered from 50,00 zł are free.

You buy and delivery is free!

deliveries from online stores are free when you order 50,00 zł .
Free delivery includes parcel delivery to a parcel machine

Nutrafiné Alpha-GPC to preparat zaliczany do środków nootropowych, zawierający aż 300 mg najwyższej jakości składnika aktywnego w postaci alfosceranu choliny.

Alpha-GPC to popularny prekursor neuroprzekaźnika - acetylocholiny. Preparat charakteryzuje się doskonałą przyswajalnością oraz biodostępnością dla organizmu.

Acetylocholina, której prekursorem jest Alpha GPC to neuroprzekaźnik, działający w obszarach pamięci, jak również logicznego myślenia i zdolności do koncentracji. Jeśli czujesz, że często towarzyszy Ci dezorganizacja i błądzenie myślami, możliwe, że chodzi o niski poziom Acetylocholiny.

Alpha GPC wpływa również na zwiększenie poziomu GABA oraz hormonu wzrostu

  • Doskonałe źródło choliny
  • Skuteczny środek nootropowy
  • Zwiększenie poziomu acetylocholiny
  • Zwiększenie poziomu GABA i hormonu wzrostu
  • Relaks i Regeneracja

Alpha GPC to również doskonały prekursor dla fosfolipidów, czyli substancji, które budują błony komórkowe, jak również są istotne dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Wszystkie działania pobudzane w organizmie przez suplement Alpha GPC krążą wokół umiejętności organizmu do podejmowania szybkich decyzji oraz utrzymania motywacji na wysokim poziomie.

Nootropy to substancje, oddziałujące na funkcje poznawcze. Głównie chodzi o pamięć, zdolność do kreatywnego myślenia, jak również poczucie gotowości do działania, motywacji. Popyt na substancje nootropowe rośnie w zaskakująco szybkim tempie. Wiąże się to między innymi ze zwiększonym tempem życia oraz ambicjami w osiąganiu sukcesu życiowego. Przy szybkim tempie działania, może dojść do spadku nastroju a co za tym idzie, do osłabienia motywacji. Aby żadna sfera życia nie ucierpiała, konieczne jest opracowanie specjalnego planu działania i wdrożenie zbilansowanej diety. Warto, by w codziennym menu znalazło się miejsce na wzbogacenie go preparatem Alpha GPC.

DAWKOWANIE: Przyjmuj 1-2 kapsułki, 2 razy dziennie z posiłkiem. Zalecane jest również stosowanie suplementu doraźnie, przed nauką/pracą lub innym wysiłkiem fizycznym lub umysłowym.

Producer code
5903268530331
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel